Drodzy klienci zapraszamy do skorzystania z kalkulatora produktów marki ANWIS znajdującego się pod tym linkiem: Wycena online

W dniach 29 kwietnia oraz 2 maja nasze punkty bedą nieczynne. Życzymy udanego długiego weekendu.

Blog

Czym są refleksole i kiedy warto je montować?

Opublikowano: 27 mar 2023, 12:00

Słońce dodaje energii i poprawia nastrój. Nie zawsze bywa jednak pożądane. Często rozprasza uwagę podczas pracy przy komputerze, uniemożliwia oglądanie filmów lub przeszkadza w poobiedniej drzemce. W takich przypadkach wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez zaciemniających osłon okiennych. Producenci rolet i żaluzji mają wiele do zaoferowania. Wśród proponowanych przez nich rozwiązań, tym, które zwraca szczególną uwagę, jest montaż refleksoli.

Czytaj więcej

Czym są refleksole i kiedy warto je montować?

Czym się kierować wybierając zadaszenie na taras?

Opublikowano: 28 lut 2023, 12:00

Taras stanowi atrakcyjny dodatek do każdego domu wolnostojącego, pozwalając użytkownikom na cieszenie się przebywaniem na świeżym powietrzu, a jednocześnie gwarantuje poziom komfortu porównywalny z zajmowaniem miejsca we własnym salonie. Panujące pod naszą szerokością geograficzną warunki pogodowo-klimatyczne sprawiają jednak, że okres, w jakim można korzystać z tarasu, jest stosunkowo krótki, zarówno z uwagi na opady, jak i zbyt duże nieraz nasłonecznienie. Sposobem na poprawę sytuacji jest zamówienie odpowiedniego zadaszenia tarasowego np. pergoli. W Bytomiu są one dostępne w ofercie firmy AGA Systemy Osłonowe. Przekonajmy się, dlaczego warto się na nie zdecydować i sprawdźmy, co liczy się przy ich wyborze. 

Czytaj więcej

Czym się kierować wybierając zadaszenie na taras?

Koszty ogrzewania a rolety zewnętrzne

Opublikowano: 26 sty 2023, 12:00

Zewnętrzne przesłony okienne to znakomite uzupełnienie wyposażenia budynku pozwalające na zabezpieczenie go przed słońcem, a także wzrokiem sąsiadów. Producenci systemów tego rodzaju oferują wiele rozwiązań, które można dopasować do budynków utrzymanych w różnej stylistyce oraz zapewniających rozmaity poziom ochrony. Do najbardziej uniwersalnych opcji zalicza się montaż rolet. W Radzionkowie są one dostępne w firmie Systemy Osłonowe Aga. Przekonajmy się, czym się wyróżniają i sprawdźmy, co można dzięki nim zyskać.

Czytaj więcej

Koszty ogrzewania a rolety zewnętrzne

Gdzie sprawdzą się rolety wolnowiszące?

Opublikowano: 26 gru 2022, 12:00

Przesłony okienne to dodatek, który okaże się niezbędny w każdym wnętrzu. Właściwie dobrane mogą podnieść atrakcyjność aranżacji pomieszczenia. Zapewnią ponadto ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i uciążliwym upałem, zmniejszając nagrzewanie się zwłaszcza tam, gdzie zamontowano duże przeszklenia. Staną się również nieprzenikalną barierą dla wzroku przechodniów czy wścibskich sąsiadów. Wśród całej palety dostępnych rozwiązań za najbardziej klasyczne i uniwersalne należy uznać rolety wewnętrzne. W Bytomiu są one oferowane przez firmę AGA Systemy Osłonowe, która sprzedaje rolety rzymskie, plisy, a także tradycyjne rolety materiałowe. Przyjrzyjmy się nieco bliżej ich wolnowiszącej odmianie.

Czytaj więcej

Gdzie sprawdzą się rolety wolnowiszące?

Jak wyczyścić roletę rzymską?

Opublikowano: 30 lis 2022, 12:00

Montaż odpowiednich przesłon okiennych jest ważny dla estetyki pomieszczenia, a także dla jego funkcjonalności, ponieważ pomaga w ograniczaniu nasłonecznienia i zachowywaniu prywatności. Wśród najpopularniejszych ich rodzajów znajdują się atrakcyjnie wyglądające i łatwe w obsłudze rolety rzymskie. W Radzionkowie można je znaleźć w szerokim wyborze w ofercie firmy Aga Systemy Osłonowe. To jak będą się prezentowały podczas użytkowania, w dużej mierze zależy jednak od ich właściwej codziennej pielęgnacji, w tym dbania o czystość. Przekonajmy się, w jaki sposób można efektywnie czyścić rolety rzymskie bez obaw o ich zniszczenie.

Czytaj więcej

Jak wyczyścić roletę rzymską?


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej