Drodzy klienci zapraszamy do skorzystania z kalkulatora produktów marki ANWIS znajdującego się pod tym linkiem: Wycena online

W dniu 22.05.2024 punkt przy ul. Jagiellońskiej 15 będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Blog

Moskitiery są praktycznym rozwiązaniem, które chroni wnętrza przed owadami, umożliwiając jednocześnie swobodny przepływ powietrza. Ich obecność w oknach czy drzwiach zapewnia komfort i spokój, eliminując potrzebę stosowania środków chemicznych przeciwko insektom, takich jak komary, muchy czy osy. Moskitiery umożliwiają również cieszenie się naturalnym światłem i widokiem na zewnątrz, nie zakłócając estetyki budynku. Jest to szczególnie ważne w ciepłe, letnie miesiące, gdy otwarte okna i drzwi są nieodłącznym elementem codziennego życia, a ochrona przed nieproszonymi gośćmi staje się priorytetem. Moskitiery w Radzionkowie oferuje firma Aga Systemy Osłonowe. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Czytaj więcej

Czy moskitiery wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniach?

Żaluzje są nie tylko funkcjonalnym, ale również estetycznym elementem wnętrza, który pozwala na kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz zapewnia prywatność. Stosowanie żaluzji umożliwia precyzyjne regulowanie nasłonecznienia, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach, gdzie światło słoneczne może wpływać na komfort użytkowania, na przykład w biurach czy pokojach dziennych. Odpowiednio dobrane żaluzje potrafią również podkreślić charakter wnętrza, dodając mu nowoczesności lub klasycznej elegancji. Żaluzje w Radzionkowie oferuje firma Aga Systemy Osłonowe. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Czytaj więcej

Jakie żaluzje sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach?

Dobrze dopasowane moskitiery zapewniają skuteczną ochronę przed owadami i szkodnikami. Najprostszym modelem jest moskitiera ramkowa. Przed zamówieniem odpowiedniej moskitiery, należy dokładnie zmierzyć okno — a konkretnie: światło okna oraz grubość ramy razem z uszczelką. Ważne jest, by sprawdzić, czy rama od zewnątrz jest widoczna, gdyż moskitiery zapierają się o jej zewnętrzną część, a dzisiaj, w dobie dociepleń często rama jest przykryta styropianem. Montaż w takim przypadku umożliwiają tzw. profile bezkołnierzowe. Co jeszcze jest ważne?

Czytaj więcej

Jak prawidłowo zmierzyć moskitierę by pasowała do okna?

Jakie moskitiery wybrać do domu?

Opublikowano: 20 kwi 2023, 12:00

Przyjemne temperatury na zewnątrz sprawiają, że wielu z nas wiosną i latem pozostawia otwarte okna na dłużej niż tylko na krótki czas wietrzenia pomieszczenia. I choć nie ma nic przyjemniejszego od powiewu świeżego powietrza, okazuje się, że tę przyjemność szybko zakłócają wpadające do wnętrza owady. Na szczęście istnieją sposoby, by sobie z nimi poradzić - wystarczy zamontować moskitiery. 

Czytaj więcej

Jakie moskitiery wybrać do domu?

Czym są refleksole i kiedy warto je montować?

Opublikowano: 27 mar 2023, 12:00

Słońce dodaje energii i poprawia nastrój. Nie zawsze bywa jednak pożądane. Często rozprasza uwagę podczas pracy przy komputerze, uniemożliwia oglądanie filmów lub przeszkadza w poobiedniej drzemce. W takich przypadkach wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez zaciemniających osłon okiennych. Producenci rolet i żaluzji mają wiele do zaoferowania. Wśród proponowanych przez nich rozwiązań, tym, które zwraca szczególną uwagę, jest montaż refleksoli.

Czytaj więcej

Czym są refleksole i kiedy warto je montować?


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej