Drodzy klienci zapraszamy do skorzystania z kalkulatora produktów marki ANWIS znajdującego się pod tym linkiem: Wycena online

Blog

Jak wyczyścić roletę rzymską?

Opublikowano: 30 lis 2022, 12:00

 
Montaż odpowiednich przesłon okiennych jest ważny dla estetyki pomieszczenia, a także dla jego funkcjonalności, ponieważ pomaga w ograniczaniu nasłonecznienia i zachowywaniu prywatności. Wśród najpopularniejszych ich rodzajów znajdują się atrakcyjnie wyglądające i łatwe w obsłudze rolety rzymskie. W Radzionkowie można je znaleźć w szerokim wyborze w ofercie firmy Aga Systemy Osłonowe. To jak będą się prezentowały podczas użytkowania, w dużej mierze zależy jednak od ich właściwej codziennej pielęgnacji, w tym dbania o czystość. Przekonajmy się, w jaki sposób można efektywnie czyścić rolety rzymskie bez obaw o ich zniszczenie. 

Czytaj więcej

Jak wyczyścić roletę rzymską?

Poznaj zalety rolet dzień-noc

Opublikowano: 31 paź 2022, 12:00

W większości wnętrz ważnym elementem wyposażenia okazują się odpowiednio dobrane przesłony okienne, które umożliwiają regulowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia, a także zapewniają oczekiwaną dozę prywatności, chroniąc użytkowników przed wścibskimi spojrzeniami. Dopasowane do stylu wybranego do danej aranżacji stanowią też atrakcyjną ozdobę, a ponadto pozwalają na zasłonięcie okna w razie takiej potrzeby np. przed udaniem się na spoczynek. Wśród najchętniej stosowanych rozwiązań na szczególną uwagę zasługują coraz modniejsze rolety dzień noc. W Bytomiu są one dostępne w firmie Systemy Osłonowe Aga. Przekonajmy się, w jaki sposób działają i sprawdźmy, jakie są ich mocne strony. 

Czytaj więcej

Poznaj zalety rolet dzień-noc

Charakterystyka plis okiennych

Opublikowano: 23 wrz 2022, 12:00

 Rodzaj zastosowanych w pomieszczeniu przesłon okiennych przesądza o tym, jak będzie się ono prezentowało, jeżeli chodzi o wystrój, a także pozwala na wpływanie na nasłonecznienie wnętrza, a tym samym ograniczenie stopnia, w jakim będzie się ono nagrzewało. Właściwie dobrane mogą też pomóc w uzyskaniu większej prywatności. Wśród różnych typów przesłon na szczególną uwagę zasługują żaluzje plisowane. W Chorzowie duży ich wybór można znaleźć w ofercie firmy AGA Systemy Osłonowe. Zobaczmy, na jakiej zasadzie działają i sprawdźmy ich najważniejsze zalety. 

Czytaj więcej

Charakterystyka plis okiennych

Jakie osłony wybrać do przeszklonych ścian?

Opublikowano: 24 sie 2022, 12:00

Nowoczesne projekty domów i wielu budynków użytkowych zakładają stosowanie przeszkleń o dużych powierzchniach. Takie rozwiązanie ma na celu nie tylko dobre doświetlenie wnętrza, ale także zapewnienie możliwości oszczędzania energii przeznaczonej do pozyskiwania ciepła do ogrzewania obiektu, dzięki wykorzystaniu wpadających do pomieszczeń promieni słonecznych. Niestety niezbyt dobrze sprawdza się latem. 

Czytaj więcej

Jakie osłony wybrać do przeszklonych ścian?

W większości okien stosuje się przesłony, które pozwalają na regulowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i ułatwia nocny odpoczynek. Dzięki ich montażowi można też ochronić swoją prywatność oraz wpłynąć na to, jak prezentuje się wystrój wnętrza. Do dyspozycji jest wiele różnych rozwiązań od klasycznych żaluzji aluminiowych lub drewnianych po plisy albo tradycyjne zasłony. Wyborem, na który decyduje się coraz większa liczba osób, są jednak rolety dzień noc. W Bytomiu można je znaleźć w ofercie firmy AGA Systemy Osłonowe. Przekonajmy się, co zyskujemy, decydując się na taki zakup i sprawdźmy, jakie konstrukcje są dostępne. 

Czytaj więcej

Jaką wybrać roletę dzień-noc – w kasecie czy bez?


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej