Drodzy klienci zapraszamy do skorzystania z kalkulatora produktów marki ANWIS znajdującego się pod tym linkiem: Wycena online

Blog

Dobrze dopasowane moskitiery zapewniają skuteczną ochronę przed owadami i szkodnikami. Najprostszym modelem jest moskitiera ramkowa. Przed zamówieniem odpowiedniej moskitiery, należy dokładnie zmierzyć okno — a konkretnie: światło okna oraz grubość ramy razem z uszczelką. Ważne jest, by sprawdzić, czy rama od zewnątrz jest widoczna, gdyż moskitiery zapierają się o jej zewnętrzną część, a dzisiaj, w dobie dociepleń często rama jest przykryta styropianem. Montaż w takim przypadku umożliwiają tzw. profile bezkołnierzowe. Co jeszcze jest ważne?

Czytaj więcej

Jak prawidłowo zmierzyć moskitierę by pasowała do okna?

Jakie moskitiery wybrać do domu?

Opublikowano: 20 kwi 2023, 12:00

Przyjemne temperatury na zewnątrz sprawiają, że wielu z nas wiosną i latem pozostawia otwarte okna na dłużej niż tylko na krótki czas wietrzenia pomieszczenia. I choć nie ma nic przyjemniejszego od powiewu świeżego powietrza, okazuje się, że tę przyjemność szybko zakłócają wpadające do wnętrza owady. Na szczęście istnieją sposoby, by sobie z nimi poradzić - wystarczy zamontować moskitiery. 

Czytaj więcej

Jakie moskitiery wybrać do domu?

Czym są refleksole i kiedy warto je montować?

Opublikowano: 27 mar 2023, 12:00

Słońce dodaje energii i poprawia nastrój. Nie zawsze bywa jednak pożądane. Często rozprasza uwagę podczas pracy przy komputerze, uniemożliwia oglądanie filmów lub przeszkadza w poobiedniej drzemce. W takich przypadkach wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez zaciemniających osłon okiennych. Producenci rolet i żaluzji mają wiele do zaoferowania. Wśród proponowanych przez nich rozwiązań, tym, które zwraca szczególną uwagę, jest montaż refleksoli.

Czytaj więcej

Czym są refleksole i kiedy warto je montować?

Czym się kierować wybierając zadaszenie na taras?

Opublikowano: 28 lut 2023, 12:00

Taras stanowi atrakcyjny dodatek do każdego domu wolnostojącego, pozwalając użytkownikom na cieszenie się przebywaniem na świeżym powietrzu, a jednocześnie gwarantuje poziom komfortu porównywalny z zajmowaniem miejsca we własnym salonie. Panujące pod naszą szerokością geograficzną warunki pogodowo-klimatyczne sprawiają jednak, że okres, w jakim można korzystać z tarasu, jest stosunkowo krótki, zarówno z uwagi na opady, jak i zbyt duże nieraz nasłonecznienie. Sposobem na poprawę sytuacji jest zamówienie odpowiedniego zadaszenia tarasowego np. pergoli. W Bytomiu są one dostępne w ofercie firmy AGA Systemy Osłonowe. Przekonajmy się, dlaczego warto się na nie zdecydować i sprawdźmy, co liczy się przy ich wyborze. 

Czytaj więcej

Czym się kierować wybierając zadaszenie na taras?

Koszty ogrzewania a rolety zewnętrzne

Opublikowano: 26 sty 2023, 12:00

Zewnętrzne przesłony okienne to znakomite uzupełnienie wyposażenia budynku pozwalające na zabezpieczenie go przed słońcem, a także wzrokiem sąsiadów. Producenci systemów tego rodzaju oferują wiele rozwiązań, które można dopasować do budynków utrzymanych w różnej stylistyce oraz zapewniających rozmaity poziom ochrony. Do najbardziej uniwersalnych opcji zalicza się montaż rolet. W Radzionkowie są one dostępne w firmie Systemy Osłonowe Aga. Przekonajmy się, czym się wyróżniają i sprawdźmy, co można dzięki nim zyskać.

Czytaj więcej

Koszty ogrzewania a rolety zewnętrzne


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej