Z powodu dużej ilości zamówień i urlopów w dniach 14.09-19.09.2020 r. punkt przy ul. Chorzowskiej 30E bedzie nieczynny. Zaprzaszamy na pozostałe punkty.

Drodzy klienci zapraszamy do skorzystania z kalkulatora produktów marki ANWIS znajdującego się pod tym linkiem: Kalkulator produktów

Promocja -20% na MARKIZY balkonowe i tarasowe nadal trwa. Obniżka nie dotyczy napędu oraz sterowania elektrycznego.

UWAGA! Nowy zestaw sterowania elektrycznego do markiz. Silnik + pilot + korba awaryjna + czujnik wstrząsu. Całość sterowania to 560 zł netto.

Informacje na temat firmy AGA

O nas

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą przesłon okiennych oraz świadczymy usługi z zakresu pomiaru, montażu i serwisu. Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku, w związku z czym posiadamy długoletnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się zarówno w osłonach montowanych wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdują się: żaluzje poziome aluminiowe, żaluzje poziome drewniane, żaluzje pionowe (verticale), żaluzje plisowane, rolety materiałowe, rolety dzień-noc, rolety rzymskie, moskitiery, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, refleksole, sunbreaker’y, markizy oraz pergole. Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami produkcyjnymi w Polsce, dzięki czemu zapewniamy szeroki asortyment i wysoką jakość produktów. Część osłon produkujemy na miejscu, wiec jesteśmy w stanie szybko realizować Twoje zamówienia. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się o jak najwyższe zadowolenie klienta.


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej