Z powodu święta wszystkie punkty będą NIECZYNNE od 15.08.2019r. do 18.08.2019r.

Z powodu choroby punkt przy ul. Chorzowskiej będzie NIECZYNNY w dniach od 30.07.2019r. do 02.09.2019r.

Promocja -20% na MARKIZY nadal trwa. Obniżka nie dotyczy napędu oraz sterowania elektrycznego.

UWAGA! Nowy zestaw sterowania elektrycznego do markiz. Silnik + pilot + korba awaryjna + czujnik wstrząsu. Całość sterowania to 560 zł netto.

Usługi o najwyższym standardzie

Montaż

Nie musisz martwić się o narzędzia i sposób montażu, nasi pracownicy Cię w tym wyręczą. Korzystając ze swojego doświadczenia profesjonalnie i z dbałością o estetykę zamontują wybrane produkty. Montaże wykonujemy na terenie Bytomia, Radzionkowa, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Katowic, Świętochłowic, Rudy Śląskiej i okolic.


Pomiar

Skorzystaj z naszego doradztwa. Dołożymy wszelkich starań by wybrany produkt spełniał Twoje oczekiwania. Na miejsce pomiaru przywozimy wzorniki wybranych osłon, żeby lepiej dopasować materiały lub elementy do kolorów pomieszczenia. Po ustaleniu wszystkich szczegółów robimy wycenę na miejscu. Na pomiar można się umówić osobiście w punktach lub telefonicznie. Pomiary świadczymy na terenie obejmującym: Bytom, Radzionków, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Chorzów, Katowice, Świętochłowice, Ruda Śląska i okolice.


Serwis

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne, a także prowadzimy sprzedaż elementów do proponowanych przez nas produktów. Na naprawy dojeżdżamy do klientów (na terenie Bytomia i okolic) lub wykonujemy je w naszych punktach.


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej